Wellness relax

WELLNESS RELAXAČNÍ POBYT NA VYSOČINĚ

V ceně balíčku WELLNESS RELAX  pro jednu dospělou osobu získáte:

  • ubytování ve vícelůžkovém pokoji
  • snídaně formou švédského stolu
  •  dvě hodiny v bazénu s mořskou vodou
  • odpolední kávička s dezertem
  • jedenkrát za pobyt 30 minut vířivky
  • každý den dvě hodiny v posilovně
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 600,- Kč/pobyt (tzn jedna platící osoba na pokoji)

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ ZDE

Možnost dokoupit:

  • večeře (dospělí 440,- Kč/čtyři večeře, děti 320,- Kč/čtyři večeře) - výběr ze tří druhů jídel
  • obědy (dospělí 440,- Kč/čtyři obědy, děti 320,- Kč/čtyři obědy) - výběr ze tří druhů jídel

Děti do tří let bez nároku na lůžko ZDARMA (1,5 - 3 roky pouze doplatek snídaně 50,-  Kč), možnost zapůjčení postýlky nebo přistýlkového lůžka 100,- Kč

Určitě se vám nejednou stalo, že vám polovinu dovolené u moře zkazil déšť. Sedíte potom znuděně na hotelu a snažíte se vymyslet, čím zabavit vaše děti, aby nebyly rozjívené a protivné. Když se vám ale počasí pokazí během wellness pobytu, nemusí vás to mrzet. Ubytování v Hotelu Bystré Vám nabídne mnoho dalších možností. Místo procházky venku si můžete dopřát pobyt v sauně, vířivce, či relaxační masáž a své děti můžete poslat například do bazénu, která je nedílnou součástí našeho wellness balíčku.

Nástup na pobyt je v neděli nebo pondělí

Cena balíčku od  1.9. do 30.9.2021 2 800,- Kč

Cena balíčku od  1.10. do20.12.2021 2400,- Kč


Pobyty pro seniory 55+, hotely vhodné pro děti, wellness pobyty Vysočina a okolí, služby stravování v hotelu, slevomat pobyty pro dva seniory, lázně pobyt pro seniory, jarní dovolená s dětmi, letní dovolená s dětmi, prázdniny s dětmi, pobyty pro seniory Česká republika, wellness pobyty Vysočina, wellness pobyty pro dva na Vysočině, hotely s bazénem, letní dovolená s dětmi na Vysočině, ubytování s bazénem, dovolená v ČR, dotované pobyty pro seniory, slevněné seniorské pobyty, wellness pro seniory, slevomat wellness pro seniory

NEZÁVAZNÁ REZERVACE

Tento formulář slouží pro odeslání poptávky ubytování. Vyplňte prosím všechna políčka a odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat. Ozveme se Vám co nejdříve.
Odesláním nezávazné poptávky dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Plné znění https://www.hotel-bystre.cz/gdpr/